02 Październik 2018

Nominacja dla Franc Audio Accessories (The Rocky Mountain International HiFi Press Awards 2018)

NAGRODY

Źródło: FRANC AUDIO ACCESSORIES

Franc Audio Accessories, jedna z najważniejszych polskich firm zajmujących się akcesoriami audio, została nominowana do nagrody The Rocky Mountain International HiFi Press Awards 2018. Amerykanie postanowili w ten sposób wyróżnić stolik antywibracyjny Modular, który powalczy w kategorii „Stolików i akcesoriów”.

Produkt z Polski powalczy o końcowe zwycięstwo z czterema innymi konkurentami. Są to: HRS RXR Audio Stand, IsoAcoustics OREA Audio Equipment Isolators, Stillpoints ESS Rack oraz Subbase Audio Shambala TSS.

Właściciel firmy i jej spiritus movens – Paweł Skulimowski – napisał z tą informacją do „HF News”, krótko komentując wyróżnienie. Nie tylko wyraził on radość z powodu nominacji, ale jednocześnie zapowiedział on prezentacje stolika Modular podczas targów Audio Video Show 2018, które odbędą się w dniach 16-18 listopada tego roku w Warszawie.

Warto dodać, że na łamach „High Fidelity” ukazał się wyczerpujący test omawianego tutaj produktu. Z artykułem można zapoznać się TUTAJ. Co istotne, na ponadprzeciętnej jakości stolika Modular poznał się także Wojciech Pacuła, przyznając mu nagrodę RED Fingerprint.Więcej o...
FRANC AUDIO ACCESSORIES

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer