08 Wrzesień 2017

Nagroda dla firmy Devialet (EISA 2017-2018)

DYSTRYBUCJA

Źródło: DEVIALET

Devialet, francuski producent lifestyle’owego sprzętu audio, został nagrodzony przez Stowarzyszenie EISA za model Gold Phantom w kategorii „Hi-Fi Innovation”.

W uzasadnieniu jury można przeczytać: „Ewolucja rewolucji – Gold jest najważniejszym udoskonaleniem fantastycznego Phantoma. Napakowany unikalną techniką, zawierając wzmacniacze ADH o łącznej mocy 4500 W i system zarządzania niskimi częstotliwościami SAM, emituje bas z niezwykle wydajnych przetworników umieszczonych na bocznych ściankach, podczas gdy unikalnej konstrukcji układ koncentryczny przetwarza zakres średnio-wysokotonowy. Swobodnemu promieniowaniu i szerokiej emisji dźwięku doskonale służy opływowy kształt obudowy. Możliwości komunikacyjne obejmują AirPlay, Bluetooth, Spotify Connect wraz z przewodowymi wejściami optycznymi i Ethernet”.Więcej o...
DEVIALET

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer