Nagroda dla firmy Audio-Technica (CES 2017) | HighFidelity News


30 Kwiecień 2017

Nagroda dla firmy Audio-Technica (CES 2017)

DYSTRYBUCJA

Źródło: AUDIO KLAN

Bezprzewodowe słuchawki z systemem Pure Digital Drive, model Audio-Technica ATH-DSR9BT, zostały wyróżnione przez CTA tytułem CES 2017 Innovation Honoree. Produkty wybierane do tego prestiżowego programu oceniane są przez grupę niezależnych projektantów przemysłowych i inżynierów oraz przedstawicieli mediów branżowych. Wyróżnienia przyznawane są przełomowym produktom elektroniki użytkowej z 28 kategorii produktowych.

ATH-DSR9BT to pierwsze słuchawki z bezprzewodową technologią Bluetooth, które wykorzystują nowy, autorski system Audio-Techniki: Pure Digital Drive. Rozwiązanie to zachowuje sygnał audio w cyfrowej postaci od źródła aż do samych przetworników. Więcej o tej technologii – a także o samym modelu ją wykorzystującym – można przeczytać TUTAJ. Warto dodać, iż system Pure Digital Drive dostępny jest także w drugim z najnowszych modeli słuchawek bezprzewodowych Audio-Technica ATH-DSR7BT, który również został opisany w podlinkowanym tekście.Więcej o...
AUDIO-TECHNICA

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer