07 Maj 2015

Nagroda Big Red Button

REDAKCJA "HIGH FIDELITY"

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Pragniemy poinformować wszystkich czytelników „High Fidelity” o powstaniu nowej nagrody przyznawanej przez nasz magazyn. Wyróżnienie Big Red Button, bo to właśnie o nim mowa, będzie przyznawane albumom, które w sposób pozytywny wyróżniają się jakością nagrania, a także znakomicie zrealizowanym remasterom starszych dzieł.

Pierwszym albumem, który został wyróżniony nagrodą Big Red Button jest najnowszy remaster płyty „Niemen” wydany pod koniec ubiegłego roku na CD. Z jego recenzją, która jest częścią obszernego artykułu poświęconemu wszystkim wydaniom „Niemena” jakie ukazały się na polskim rynku wydawniczym, zarówno na winylu, jak i srebrnym krążku, można przeczytać w najnowszym „Wstępniaku”, który powstał do 133. numeru naszego magazynu – TUTAJ.

Korzystając z okazji chcemy również zwrócić Państwa uwagę na nowe logo „High Fidelity”, które 1 maja tego roku zastąpiło logotyp powstały z okazji 10-lecia funkcjonowania „High Fidelity” na rynku.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer