08 Październik 2019

MOON NEO 250i w salonie Q21

MOON NEO 250i w salonie Q21

Źródło: SALON Q21

Moon NEO 250i w specjalnej cenie, dostępny w promocyjnych zestawach w salonie Q21.

Salon Q21 poinformował o promocji dotyczącej wzmacniacza zintegrowanego NEO 250i. Jak czytamy w materiałach promocyjnych, „urządzenie zapewnia wybitne parametry mierzalne i łączy je z niezawodnością, dzięki której produkty firmy Moon są znane na całym świecie”. Drogę do tego zintegrowanego wzmacniacza utorowało blisko 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu jej, wielokrotnie nagradzanych i zaawansowanych technologicznie, urządzeń.

Urządzenie wyposażone jest w rozwiązania, których można oczekiwać od konstrukcji Moona z serii Neo. Należą do nich SimLink, port RS-232 i porty IR, dzięki którym może być on częścią instalacji typu „custom”.

Główne cechy:

  • moc wyjściowa: 2 x 50 W, w klasie A do mocy 5 W,
  • pasmo przenoszenia: 10 – 100 000 kHz,
  • stosunek sygnał/szum>: 101 dB,
  • zniekształcenia THD: < 0,02%,
  • sześć wejść liniowych, w tym gniazdo mini-jack na przednim panelu, służące do podłączenia przenośnych odtwarzaczy muzycznych,
  • wyjście słuchawkowe na przednim panelu,
  • precyzyjnie dopasowane bipolarne tranzystory wyjściowe, przygotowane specjalnie dla firmy MOON, dzięki którym udało się oprawić odtwarzanie niskich częstotliwości.

Urządzenia marki Moon oferowane w salonie Q21 objęte są 10-letnią gwarancją.

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66Więcej o...
Salon Q21

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer