12 Marzec 2019

Monitor Audio MASS

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Źródło: AUDIO CENTER POLAND

Firma Monitor Audio wprowadziła do sprzedaży system Mass. Jak podaje Audio Center Poland, polski dystrybutor marki Monitor Audio, „został zaprojektowany by dostarczać wysokiej klasy dźwięk o dużej skali z kompaktowych, eleganckich głośników, które będą ozdobą każdego wnętrza”.

Na system Mass składa się pięć głośników satelitarnych oraz subwoofer. Dostępne w wykończeniu Midnight (niebiesko/czarny) lub Mist (biało/ szary), głośniki pokryte są produkowaną na zamówienie tkaniną, która nadaje im wygląd kojarzący się z luksusowymi meblami, zachowując jednocześnie akustyczną przejrzystość. Głośniki satelitarne wyposażone są w owinięte tkaniną tylne osłony, które ukrywają przewody i złącza, zapewniając im czysty, estetyczny wygląd. Z kolei podstawki zostały starannie zaprojektowane, aby doskonale pasowały do stylowego materiałowego wykończenia głośników, zapewniając jednocześnie możliwość optymalnego rozmieszczenia głośników.

Jak deklaruje polski dystrybutor, „zarówno entuzjaści filmów, miłośnicy gier, jak i fani muzyki docenią możliwości systemu Mass, dzięki którym znajdą się w samym środku akcji w wyjątkowy sposób doświadczając swoich ulubionych filmów, gier lub piosenek”.

System Mass jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena detaliczna wynosi 3590 zł.Więcej o...
MONITOR AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer