04 Styczeń 2019

Meze EMPYREAN

SŁUCHAWKI

Źródło: Q21

Empyrean to w rzeczywistości produkt dwóch firm – Meze i Rinaro – które, jak stwierdza Q21 w oficjalnej informacji prasowej, „wspólnie poszukują możliwości wykraczających poza ich indywidualne możliwości”.

Rezultatem mają być te „bezkompromisowe słuchawki, które ucieleśniają śmiałe podejście estetyczne i zorientowanie na użytkownika oraz doświadczenie Rinaro w zakresie badań i rozwoju w dziedzinie płaskich magnesów”.

To, co ma wyróżniać model Empyrean to łączący w sobie dwie niezależnie ukształtowane cewki drgające w obrębie tej samej membrany przetwornik. Dzięki temu rozwiązaniu, nowe słuchawki sygnowane logiem Meze mają zpewnić „bardziej selektywne działanie akustyczne w różnych obszarach struktury ucha”. Jak zauważa Q21: „[…] słuchawki grają niezwykle przestrzenie i dynamicznie, a brzmienie jest bardzo otwarte i szczegółowe”.

Słuchawki dostępne są w salonie Q21. Specyfikacja techniczna produktu znajduje się pod TYM adresem.Więcej o...
MEZE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer