09 Maj 2015

Metronome Technologie na High End 2015

TARGI HI-FI/HIGH-END

Źródło: METRONOME TECHNOLOGIE

Swoją obecność na targach High End 2015 potwierdziła firma Metronome Technologie. Francuski producent zapowiedział prezentację czterech najnowszych produktów ze swojej oferty: pokazywanych na targach CES 2015 Le Player oraz DAC C8+, a także odtwarzacza CD8 S i streamera/odtwarzacza CD Music Center.

Pierwszy z produktów to pierwsze w historii Metronome tego typu urządzenie. Jak chwali się producent, Music Center został skonstruowany tak, by być sercem systemu, w którym się znajduje. Francuzi podkreślają jego wszechstronność – produkt ten potrafi nie tylko odtwarzać muzykę z plików i płyt CD, został również wyposażony w funkcję rippowania płyt. Specjalnie dla Music Center została przygotowana specjalna aplikacja na smartfony, która umożliwia monitorowanie pracy urządzenia.

CD8 S to, jak chwali się Metronome, kolejny krok w ewolucji firmowych odtwarzaczy CD. Został on wyposażony w nowy przetwornik cyfrowo-analogowy, który jest w stanie obsłużyć natywne pliki DSD (do DSD128 włącznie).

Pozostałe dwa urządzenia, Le Player oraz C8+, zostały zaprezentowane przez Francuzów podczas tegorocznych targów CES 2015. O obu produktach można przeczytać TUTAJ.

Lokalizacja pokoju Metronome Technologie to Atrium 4.2, pokój 222. Targi High End 2015 odbędą się w dniach 14-17 maja tego roku w Monachium.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer