13 Listopad 2017

Melodika na Audio Video Show 2017

TARGI SPRZĘTU AUDIO/VIDEO

Źródło: RAFKO DYSTRYBUCJA

Podczas targów Audio Video Show 2017 firma Melodika zaprezentuje prototyp nowych kolumn podstawkowych. Model ten – oznaczony symbolem BL25 – zostanie pokazany w hotelu Radisson Blu Sobieski.

Niestety na temat najnowszych monitorów Melodiki niewiele jeszcze wiadomo. Producent zdradził póki co specyfikację techniczną (do zobaczenia poniżej), podzielił się także dwoma fotografiami i kilkoma informacjami o przetwornikach. Te, jak widać na zdjęciach, pojawią się w liczbie dwóch. Pierwszy z nich to 25 mm kopułka jedwabna otoczona rozpraszaczem wysokich tonów; drugi to 165 mm głośnik średnio-niskotonowy wykonany z włókna szklanego o zmniejszonej gradacji z korektorem fazy. Przetworniki będą pracowały w obudowie wykonanej ze wzmacnianego MDF-u z technologią wytłumienia DALtech. Przewidywana cena zestawu – jak deklaruje producent – powinna wynieść 1495 zł. Warto jednak zaznaczyć, że zarówno w tym aspekcie, jak i w danych technicznych może dojść jeszcze do zmian.

Więcej na temat tych kolumn będzie można się dowiedzieć w sali 507 hotelu Radisson Blu Sobieski, gdzie będą prezentowane podczas wystawy Audio Video Show 2017. Ta odbędzie się w dniach 17-19 listopada tego roku.

Specyfikacja techniczna (wg producenta):

Pasmo przenoszenia: 50 – 20 000 Hz
Moc ciągła RMS: 150 W
Skuteczność: 89 dB
Wymiary (W x S x G): 30 x 21 x 35
Waga: 7 kgWięcej o...
AUDIO VIDEO SHOW

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer