27 Lipiec 2020

Melodika MDSWG i MDSWYG | kable subwooferowe

Nowe kable subwooferowe RCA w wersji Gunmetal

Źródło: Rafko

Melodika, polski producent kabli hi-fi i kolumn głośnikowych poinformuował o wprowadzeniu do oferty kabli subwooferowych w wersji Gunmetal: RCA – RCA oraz 2x RCA – RCA typu Y.

Najważniejszym parametrem każdego kabla subwooferowego jest szczelność pokrycia ekranem, dlatego Melodika wprowadziła do sprzedaży kabel MDSWY Gunmetal Edition z ekranowaniem na poziomie 99% uzupełnionym o w pełni metalowe wtyki i to wszystko w cenie w cenie zaczynającej się już poniżej 100 zł. MDSWY Gunmetal z żyłą z polskiej miedzi OFC 99,99% zamknięty w grubym płaszczu PVC to, jak pisze producent, „gwarancja solidności połączenia w każdych warunkach”.

Najważniejsze cechy

  • Rezystancja żyły roboczej <= 68 Ω/km.
  • Rezystancja ekranu<=13,5 Ω/km.
  • Pojemność skuteczna żyła/ekran <= 61,95 nF/km.
  • Przewód odporny na: promienie UV, wodę morską, ozon, alkohol, wyśmienita udarność zarówno w pokojowej jak i niskiej temperaturze, wysokie pochłanianie energii mechanicznej, dobra odporność na ścieranie.

MDSWY Gunmetal Edition to konstrukcja oparta na połączeniu symetrycznym z gęsto plecionym ekranowaniem. Niezwykle solidne mocowanie wtyków wraz z dodatkową grubą warstwą izolacji pozwala to na całkowite wyeliminowanie przydźwięku w subwooferze pochodzącego ze słabej jakości kabla. Ponadto, każdy kabel wyprodukowany przez Melodikę zostaje poddany testom przed wysyłką do klienta końcowego.

Ceny

  • MDSW – długości od 0,5 m do 25 m – od 79 zł/m
  • MDSWY – długości od 0,5 m do 20 m – od 135 zł/m

melodika.pl

Tekst: mat. prasowe

Foto: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer