19 Sierpień 2019

Melodika MD2RD BLACK EDITION

KABLE

Źródło: MELODIKA

Melodika, jeden z największych polskich producentów kabli oraz kolumn głośnikowych, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży kierunkowych kabli RCA MD2RD z dodatkowym, czarnym oplotem.

Black Edition to nowa, poprawiona wersja kabli sygnałowych od Melodiki. Bazując na informacjach zwrotnych od klientów i testach wewnętrznych producent zdecydował o zmianie kabla sygnałowego na kierunkowy. Co więcej, charakterystyczną purpurę pokryto czarnym oplotem o bardziej rasowym wyglądzie i znacząco wyższym poziomie wytrzymałości na fizyczne uszkodzenia.

MD2RD to interkonekt, którego konstrukcja opiera się o dwa skręcone ze sobą przewodniki pokryte miedzianym oplotem. Każda z żył ma grubość 0,35 mm2. Wysokiej jakości ekranowanie o gęstości pokrycia 99% gwarantuje znakomitą ochronę przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Przewód łączony z wtykiem poprzez lutowanie wysokiej jakości cyną z srebrem, dzięki czemu styk jest bardzo pewny oraz zapewnia wysokiej jakości przesył sygnału.Więcej o...
MELODIKA

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer