07 Kwiecień 2020

MELCO i nowy dyrektor generalny w UK

Od dzisiaj nowym dyrektorem generalnym firmy MELCO w UK jest DAN RAGGETT

Źródło: MELCO

Jak poinformowała japońska firma MELCO AUDIO, producent systemów streamingowych audio, od dzisiaj jej dyrektorem generalnym w Wielkiej Brytanii jest DAN RAGGETT, a odchodzący z tego stanowiska Alan Ainslie, który stał na czele firmy w Wielkiej Brytanii od siedmiu lat, zajmie się dystrybucją Melco w UK, USA oraz części Europy.

Przed dołączeniem do Melco w 2018 roku Dan Raggett przez trzy lata był menedżerem ds. współpracy regionu południowego w Naim Audio, gdzie był odpowiedzialny za marki Naim Audio i Focal w południowej Anglii.

Komentując swoją promocję, Dan Raggett powiedział:

„Jestem bardzo dumny i podekscytowany przyjęciem tej roli dla Melco; z pewnością poprzeczka jest ustawiona wysoko. Chcę bardzo podziękować Alanowi Ainsliemu za wszystkie rady, trening i mentoring, których mi udzielił w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Chociaż Alan robi krok wstecz, będziemy ściśle współpracować. Chciałbym również podziękować dystrybutorom Melco i sprzedawcom detalicznym Melco w całej Europie za pomoc w przygotowaniu mnie do tej roli. Nie mogę się doczekać, aby pomóc Melco w dalszym rozwoju.”

Z kolei odchodzący dyrektor generalny Alan Ainslie dodaje:

„Projekt taki, jak Melco to wysiłek zespołowy, obejmujący wiele różnych dyscyplin inżynieryjnych i handlowych. Po spędzeniu przyjemnego okresu prawie dwóch lat, pracując z Danem i trenując go, cieszę się, że mogę przekazać wodze w pewne ręce, wiedząc że pozycja Melco może się tylko wzmocnić.”

Dodajmy, że w marcu firma poinformowała o inicjatywie związanej z domowymi odsłuchami, z ktorych mogą skorzystać melomani zamknięci w domach.

TEKST: mat. firmowe

ZDJĘCIA: mat. firmoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer