07 Grudzień 2017

MEE Audio X6

SŁUCHAWKI

Źródło: RAFKO DYSTRYBUCJA

RAFKO Dystrybucja, polski dystrybutor marki MEE Audio, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży modelu X6, czyli bezprzewodowych słuchawek dedykowanych do uprawiania sportu.

Nowe słuchawki MEE Audio pozwalają na nieprzerwany 7-godzinny odsłuch, posiadają opatentowany system mocowania w uchu, są ponadto odporne na pot oraz wilgotność. W kwestii łączności, model X6 stawia na technologię Bluetooth w wersji 4.2; co ciekawe, dzięki temu model ten może współpracować z dwoma urządzeniami nadawczymi jednocześnie. Oznacza to – dla przykładu – możliwość oglądania filmu na tablecie lub laptopie i jednoczesnego odbierania rozmów telefonicznych z telefonu.

Producent pokrył obudowę słuchawek specjalną wodoodporną nanowarstwą. Jej grubość nie przekracza 1/1000 ludzkiego włosa, co w zupełności wystarcza, aby słuchawki były zabezpieczone przed potem i wilgotnością. Warto także zwrócić uwagę na wbudowany mikrofon, a także uniwersalny pilot z systemem sterowania i regulowania poziomu głośności, który pozwala na korzystanie z urządzeń przenośnych bez wyjmowania ich z kieszeni.

Jak deklaruje RAFKO Dystrybucja, wysoki poziom izolacji dźwięków z otoczenia uzyskiwany jest dzięki opatentowanemu sposobowi montażu słuchawek w uchu. Ma on pozwolić na lepsze wygłuszenie hałasów pochodzących z zewnątrz – i to nawet „na poziomie słuchawek z aktywną redukcją szumów”. System ten polega na unikatowym sposobie mocowania przetwornika w uchu kablem do góry, który pozwala wygodniej zainstalować słuchawkę w małżowinie. Do tego należy dodać cztery rodzaje gumek dokanałowych, dzięki którym użytkownik może jeszcze lepiej dopasować słuchawki do kształtu swojego ucha.

Słuchawki MEE Audio X6  są już dostępne w sprzedaży w kolorze czarnym. Cena detaliczna jednego egzemplarza wynosi 199 zł.Więcej o...
MEE AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer