30 Maj 2018

MEE Audio X1

SŁUCHAWKI

Źródło: RAFKO DYSTRYBUCJA

RAFKO Dystrybucja, polski dystrybutor marki MEE Audio, poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży dokanałowych słuchawek sportowych z opatentowanym systemem mocowania, pilotem i mikrofonem – MEE Audio X1.

Tak o możliwościach dźwiękowych tego modelu wypowiadają się Polacy: „MEE Audio X1 to połączenie niezwykłej wygody i komfortu z czystym, dynamicznym brzmieniem. Uzyskiwany dźwięk jest zrównoważony i jasny, dzięki czemu można bez problemu wyłapać wszelkie szczegóły odtwarzanej muzyki”.

Ważnym elementem modelu X1 jest stabilne mocowanie, dzięki któremu słuchawki nie tylko dobrze trzymają się w uchu, ale też zapewniają lepsze wygłuszenie hałasów pochodzących z zewnątrz. Umożliwia to – dla przykładu – odsłuch na niższym poziomie głośności, co pozwala chronić słuch przed nadmiernym poziomem decybeli.

Polski dystrybutor zwraca także uwagę na wygodę w użytkowaniu nowych słuchawek od MEE Audio. Zestaw został wyposażony w sześć par wymiennych gumek dokanałowych o różnych rozmiarach i kształtach, a także klips mocujący do ubrania. Pozwala to jeszcze lepiej dopasować zestaw do własnych preferencji i wykorzystać jego pełen potencjał brzmieniowy.

Co więcej, z X1 można ćwiczyć nawet w wymagających dla sprzętu audio warunkach atmosferycznych; słuchawki posiadają normę wodoszczelności potwierdzoną certyfikatem IPX5. Oznacza to, że są odporne na pot, deszcz i zachlapania. Całość uzupełnia możliwość sterowania odtwarzaniem muzyki i wykonywania połączeń bez wyjmowania smartfonu z kieszeni. Jest to możliwe za sprawą jednoprzyciskowego pilota z mikrofonem, który współpracuje z urządzeniami z systemem Android oraz iOS.

Słuchawki dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, różowej oraz niebieskiej. Cena MEE Audio X1 została ustalona na poziomie 119 zł.Więcej o...
MEE AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer