14 Marzec 2019

MEE Audio M6 PRO 2ND GENERATION

SŁUCHAWKI

Źródło: RAFKO DYSTRYBUCJA

RAFKO Dystrybucja, polski dystrybutor marki MEE Audio, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży dwóch nowych wersji kolorystycznych – czerwonej oraz niebieskiej – drugiej generacji dokanałowych słuchawek M6 PRO, będących jednym z najpopularniejszych produktów amerykańskiego producenta (M6 PRO dotychczas sprzedawały się w ilości przekraczającej 100 000 sztuk rocznie). Od teraz słuchawki dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej i transparentnej oraz nowych: czerwonej oraz niebieskiej.

MEE Audio M6 PRO 2nd Generation niesie za sobą kolejne ulepszenia, które mają jeszcze bardziej zwiększyć wygodę użytkowania, zachowując wszystko to, co najlepsze z pierwszej edycji monitorów: modularną konstrukcję, komfortowe dopasowanie i – jak zaznaczają Polacy – „świetny dźwięk”.

Nowe brzmienie ma być efektem połączenia nowej ultracienkiej membrany o grubości 5 mikronów i superlekkiej aluminiowej cewki. Brzmienie oryginalnych M6 PRO zostało – jak czytamy w informacji prasowej – „jeszcze bardziej dopracowane przez dokładniejsze dostrojenie w paśmie powyżej 2000 Hz”.

Opatentowany sposób mocowania słuchawek w uchu połączony z szerokim wyborem gumek i pianek dousznych pozwala na skuteczne blokowanie hałasu i odsłuch na niższym poziomie głośności, co chroni słuch i podnosi jakość dźwięku. Co więcej, zapewnia to wygodne i bezpieczne ułożenie w uchu, które nie wymaga ciągłych poprawek i nie powoduje uczucia wypadania słuchawki.

Druga generacja M6 PRO to także bogatsze wyposażenie; mowa tu o dwóch kompletach okablowania: jeden do odsłuchu scenicznego lub audiofilskiego, drugi do codziennego korzystania wraz ze smartfonem (na wyposażeniu przewodu znajduje się mikrofon i regulacja poziomu głośności). Do kompletu dołączana jest także przejściówka do zastosowań profesjonalnych – na duży jack 6,3 mm.

Słuchawki są odporne na pot i wodę (certyfikat IPX5) i wyposażone w gniazda pozwalające na samodzielną wymianę kabla w przypadku jego uszkodzenia. Druga generacja M6 PRO posiada przeprojektowane złącza , które pewniej spinają słuchawki i pozwalają na swobodny dobór kabla od niezależnego producenta. Sam kabel został wewnętrznie wzmocniony przed przełamaniami i zabezpieczony przed wyrwaniem zarówno od strony słuchawek jak i wtyku.

Słuchawki MEE Audio M6 PRO 2nd Generation są już dostępne w sprzedaży, a ich cena – niezależnie od wersji kolorystycznej – wynosi 259 zł.



Więcej o...
MEE AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer