27 Październik 2018

MEE Audio KIDJAMZ 3

SŁUCHAWKI

Źródło: RAFKO DYSTRYBUCJA

RAFKO Dystrybucja, polski dystrybutor MEE Audio, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej wersji nausznych słuchawek dla dzieci KidJamz 3 z limiterem poziomu głośności i wygodnymi nausznicami wyprofilowanymi odpowiednio do anatomii uszu dzieci.

Nowe słuchawki sygnowane przez MEE Audio umożliwiają ograniczenie głośności do bezpiecznego dla słuchu poziomu 85 decybeli podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania w gry. Dzięki temu słuch dzieci jest zabezpieczony przed nadmierną ekspozycją na głośne dźwięki.

Aby słuchawki KidJamz były wygodne w użytku dla najmłodszych, do ich konstrukcji wykorzystano lekkie, bezpieczne i odporne na połamanie materiały. Do ich budowy użyto plastiku bez domieszki BPA (Bisfenolu A). Dzięki wykorzystaniu jak najmniejszej ilości części mechanicznych, KidJamz są niezwykle wytrzymałe. Giętki pałąk z możliwością regulacji i winylowe poduszki nauszne zapewniają wysoki komfort i bezpieczeństwo.

Kabel został dodatkowo wzmocniony, aby zwiększyć jego odporność na ciągnięcie i szarpanie. Co więcej, wobec poprzedniej wersji KidJamz znacząco poprawione zostały nausznice. Ich wydłużony, owalny kształt zmniejsza nacisk na ucho, zapewniając większą wygodę i komfort odsłuchu.

Jak deklaruje polski dystrybutor MEE Audio: „Aby kształtować słuch muzyczny już od najmłodszych lat, oprócz wykorzystania najlepszych materiałów i technologii dostosowanych do dziecięcego słuchu, MEE Audio zadbało również o wyjątkowe brzmienie KidJamz 3. Słuchawki można podłączyć do każdego urządzenia z wyjściem słuchawkowym 3,5 mm jack”.

Słuchawki MEE Audio KidJamz 3 są już dostępne w sprzedaży, a ich cena detaliczna wynosi 109 zł.Więcej o...
MEE AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer