15 Kwiecień 2018

MEE Audio CMB BAL SET

KABLE

Źródło: RAFKO DYSTRYBUCJA

CMB BAL SET od MEE Audio to zestaw, w skład którego wchodzi zbalasowany kabel do słuchawek dokanałowych i komplet przejściówek. Ten pierwszy to „wysokiej klasy – jak deklarują Polacy – uniwersalny kabel słuchawkowy” ze złączami MMCX (Micro-Minature Coaxial), terminowany wtykiem micro jack 2,5 mm; z kolei oferowane przejściówki to: zbalansowana 3,5 mm, niezbalansowana 3,5 mm oraz nowość – 4,4 mm. Kabel można podłączyć do słuchawek wszystkich producentów, które wyposażone są w złącza MMCX, w tym do modeli MEE Audio: Pinnacle P1, Pinnacle P2 oraz M7 Pro.

W pełni zbalansowana budowa kabla ogranicza do minimum przenoszenie szumów i przygłosów, natomiast czterordzeniowa konstrukcja z dwoma izolowanymi, posrebrzanymi przewodnikami OFC 99,99% na kanał ma wydatnie podnieść „jakość dźwięku w kategoriach przestrzenności i detaliczności”, a przy tym spełnić „wszelkie wymogi mobilnych systemów high-end”.

RAFKO Dystrybucja zwraca również uwagę na zastosowanie w tym zestawie wysokiej klasy surowców przy produkcji wtyków. Są one między innymi odporne – jak czytamy w informacji prasowej – na luzowanie mocowania powodowanego wyrobieniem materiału. Z kolei sam kabel został zaprojektowany w taki sposób, by przeciwdziałać efektowi mikrofonowania, a także być odpornym na pot czy uszkodzenia mechaniczne.

Zestaw MEE Audio CMB BAL SET jest już dostępny w sprzedaży. Jego cena detaliczna wynosi 439 zł.Więcej o...
MEE AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer