06 Czerwiec 2018

McIntosh MCD600

ODTWARZACZ SACD/CD

Źródło: DAN GEORGE COMMUNICATIONS

MCD600 to najnowszy odtwarzacz SACD/CD w ofercie McIntosha. Urządzenie to oferuje swojemu użytkownikowi upsampling sygnałów PCM do 32 bitów/384 kHz, a także – co wyraźnie podkreśla sam producent – szereg wejść i wyjść, które czynią z MCD600 niezwykle wszechstronnym – i cennym – nabytkiem w high-endowym systemie audio.

O wyjątkowości opisywanego tutaj modelu świadczyć ma także wysoka jakość wykonania oraz jego design, nawiązujący do innych wyrobów amerykańskiego producenta. McIntosh zwraca uwagę między innymi na chassis wykonane z nierdzewnej stali, czarnego szkła i aluminium, uzupełnionego o – warto dodać – nowe podświetlenie LED-owe.

Odtwarzacz SACD/CD McIntosh MCD600 jest już dostępny w sprzedaży. Cena urządzenia wynosi 7995 funtów (około 40 000 zł). Dodajmy, iż to drugie urządzenie wprowadzone przez Amerykanów w ostatnim czasie; do sklepów trafił także streamer MS500 (o którym więcej na łamach „HF News” możecie Państwo przeczytać TUTAJ).Więcej o...
MCINTOSH

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer