06 Sierpień 2021

Marka TITAN AUDIO w ofercie E.I.C.

Polski dystrybutor specjalisty z Irlandii Północnej

Źródło: Electronic International Commerce

→ DYSTRYBUCJA ⸜ kable

Firma  E.I.C. Sp. z o.o. została dystrybutorem na terenie Polski, produktów irlandzkiej marki TITAN AUDIO. Firma zajmuje się wytwarzaniem kabli zasilających AC, a także listew zasilających AC, również z mechaniczną ochroną przepięciową, jak również podstawek pod kable. W ofercie odnajdziemy także bezpieczniki do stosowania w urządzeniach audio oraz płynów do konserwacji styków.

TITAN AUDIO High Fidelity News (2)

Bardzo ciekawym, rozwiązaniem jest możliwość zastosowania modułu przeciw zakłóceniowego FFT (Force Field Technology). Współpracuje on z przewodami zasilającymi od modelu Helios w górę. Moduł jest zewnętrznie zasilany i podłączany do otaczającego przewód ekranu, we współpracy z którym wytwarza niewidzialną osłonę. Chroni ona przed zakłóceniami częstotliwościami radiowymi (RFI) i zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI). Moduł jest sprzedawany oddzielnie i polepsza ewidentnie jakość prądu dostarczanego do urządzeń.

TITAN AUDIO High Fidelity News (1)

Kable zasilające AC TITAN AUDIO wykorzystują wtyczki firm: Oyaide lub Shuko. Jako przewodniki pracują: miedź beztlenowa, monokrystaliczna miedź i monokrystaliczne srebro.

TITANAUDIO.co.uk

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
kable

Więcej o...
TITAN AUDIO

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer