11 Styczeń 2021

KJF Audio SA-01

Modułowy wzmacniacz pracujący w klasie D

Źródło: KJF Audio

WZMACNIACZ MOCY

Brytyjska firma KJF Audio wprowadziła do sprzedaży swój tranzystorowy wzmacniacz SA-01 (od 647 do 884 dolarów w zależności od opcji), oparty na modułach Ncore MA-01.

W SA-01 firma pozwoliła sobie na swobodę w projektowaniu obudowy. Do wyboru mamy fronty z frezowanego aluminium o grubości 8 mm w kolorze chłodnego antracytu lub z litego drewna, w tym orzecha, sapele, wiśni i klonu.


KJF Audio SA-01 (1)


Co więcej, wzmacniacz budowany jest w oparciu o wybrane przez klienta moduły Hypex z serii NC *** MP oferujące trzy różne poziomy mocy wyjściowej w sześciu różnych modułach. Możemy skonfigurować je jako wzmacniacze stereo lub dwa monobloki. Można go ponownie skonfigurować, jeśli klient zdecyduje na zmiany się w późniejszym terminie. Urządzenia występują w zakresie mocy wyjściowej od 100 do 500 W.

KJF Audio SA-01 (2)

Wysokiej jakości hermetyczny przełącznik pozwala wybrać preferowany typ połączenia analogowego niezbalansowanego RCA lub zbalansowanego XLR. Ponieważ firma wolała, aby w ścieżce sygnału było przełącznika, użyła najlepszy przekaźnik, jaki  znaleźć.

Aby utrzymać niską cenę SA-01 będzie dostępny tylko w sprzedaży bezpośredniej.

www.kjfaudio.com

Tekst: redakcja

Zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer