31 Styczeń 2018

Karlrecords – nowości wydawnicze (styczeń 2018)

MUZYKA

Źródło: KARLRECORDS

Wytwórnia Karlrecords poszerzyła katalog o nowy album zatytułowany Invisible Cities. Krążek ten jest efektem współpracy między Aidanem Bakerem a klarnecistą Garethem Davisem i stanowi ciekawą propozycję dla osób zainteresowanych ambientem, współczesnym jazzem oraz muzyką drone’ową.

Invisible Cities stanowi dla Aidana Bakera – niezwykle płodnego artysty – kolejną próbę zmierzenia się z nieznanymi sobie terytoriami muzycznymi. Okazał się także doskonałą sposobnością, by nawiązać współpracę (po raz pierwszy w karierze) z uznanym klarnecistą Garethem Davisem, który pewnie porusza się po takich gatunkach muzycznych, jak rock, noise czy elektronika.

Album Invisible CIties Aidana Bakera i Garetha Davisa jest już dostępny w sprzedaży na limitowanym do 300 sztuk winylu oraz w formie cyfrowej. Chętni na nabycie tego dzieła powinni udać się TUTAJ.Więcej o...
KARLRECORDS

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer