06 Kwiecień 2021

JBL Live 460 NC i JBL Live 660 NC

JBL prezentuje dwa nowe modele słuchawek bezprzewodowych

Źródło: Suport

→ SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE

JBL zaprezentował dwa nowe modele słuchawek bezprzewodowych – nauszne Live 460 NC oraz wokółuszne Live 660 NC. Jak czytamy w materiałach prasowych, są to „lifestylowe słuchawki stworzone z myślą o wymagających”.

▬ JBL Live 460 NC

JBL Live 460 NC w różnych wariantach kolorystycznych


JBL Live 460 NC

JBL Live 460 NC to model nauszny wyposażony w redukcję szumu. Model ten został nagrodzone wyróżniony nagrodą CES Innovation Awards 2021. Aktywacja adaptacyjnej redukcji szumu pozwala łatwiej się skoncentrować, a technologia Smart Ambient pozwala nie tracić kontaktu z otoczeniem.

JBL Live 460 NC 2

Wybór preferowanego asystenta głosowego w zupełnie nowej aplikacji JBL My Headphones oraz skonfigurowanie funkcji „Hej, Google” umożliwia aktywację słuchawek za pomocą głosu. Również dotykając nausznika można uzyskać dodatkową pomoc czy informacje.

Słuchawki są lekkie i wygodne dzięki miękko wyściełanemu pałąkowi. Umożliwiają słuchanie muzyki przez nawet 50 godzin z wyłączoną funkcją adaptacyjnej redukcji szumu, do 40 godzin z włączoną aktywną redukcją szumu oraz do 4 godzin po ładowaniu przez zaledwie 10 minut.

Odtwarzanie muzyki jest automatycznie wstrzymywane po zdjęciu słuchawek Live 460 NC oraz wznawiane, gdy zostaną nałożone z powrotem. Legendarne brzmienie JBL, które można usłyszeć w najsłynniejszych salach koncertowych i klubach na świecie zostało zamknięte w modelu JBL

JBL Live 660 NC

JBL Live 660 NC to model wokółuszny wyposażony w redukcją szumu. Technika Ambient Aware pozwala bezpiecznie poruszać się po ulicach z włączoną muzyką, dzięki wzmocnieniu dźwięków otoczenia, a TalkThru umożliwia szybką wymianę zdań bez konieczności zdejmowania słuchawek, dzięki wyciszeniu muzyki i wzmocnieniu mowy. Aktywacja preferowanego asystenta głosowego za pomocą głosu lub dotykając nausznika pozwala uzyskać dodatkowe informacje. Jeśli w aplikacji JBL My Headphones skonfigurowana zostanie funkcja „Hej, Google”, można aktywować funkcje słuchawek JBL Live 660NC za pomocą głosu.

JBL Live 660 NC 2

Słuchawki JBL Live 660 NC umożliwiają słuchanie muzyki przez nawet 50 godzin z wyłączoną funkcją adaptacyjnej redukcji hałasu lub do 40 godzin z włączoną aktywną redukcją hałasu i łącznością Bluetooth). Szybkie ładowanie przez 10 minut zapewnia dodatkowe 4 godziny odtwarzania. Podobnie, jak w mniejszym modelu, tak i tutaj odtwarzanie muzyki jest automatycznie wstrzymywane po zdjęciu słuchawek oraz wznawiane po ich założeniu z powrotem.

Funkcja szybkiego parowania Google sprawia, że słuchawki JBL Live 660 NC natychmiast łączą się z urządzeniem z systemem Android. Bezpłatna aplikacja My JBL Headphones pozwala dopasowywać słuchawki JBL Live 660 NC do użytkownika. Można w ten sposób z łatwością spersonalizować brzmienie i funkcje słuchawek, zmienić ustawienia korektora, wybrać ulubionego asystenta głosowego, skonfigurować ustawienia technologii Smart Ambient i nie tylko.

Cena

JBL Live 460 NC: 599 zł

JBL Live 660 NC: 819 zł

pl.JBL.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer