15 Wrzesień 2021

JBL Jr 460 NC

Do linii słuchawek JBL dedykowanych dzieciom dołącza właśnie nowy model – JBL Jr 460 NC

Źródło: Suport

→ SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE

Swoje najnowsze słuchawki producent reklamuje: „JBL Jr 460 NC to bezpieczny dźwięk JBL pozbawiony hałasu!” Są to słuchawki z „bezpiecznym” poziomem dźwięku, dopasowane do dziecięcych uszu i główek.

JBL Jr 460 NC High Fidelity News (1)

Osiągnięto to dzięki ograniczeniu głośności do 85 dB oraz przyjaznym dla dzieci i bezpiecznym materiałom, które nie ulegają uszkodzeniu ani nie pękają. Wbudowany akumulator zapewnia nawet 20 godzin działania i wystarczy na długą zabawę przez cały tydzień. Natomiast ładowanie słuchawek trwa zaledwie dwie godziny. Jr 460 NC wyposażono w funkcję aktywnej redukcji hałasu, która – jak czytamy – pomaga utrzymać skupienie dzieci na wykonywanych zadaniach (słuchaniu muzyki, oglądaniu ulubionego programu lub nauce online), a wbudowany mikrofon ułatwia komunikację z przyjaciółmi i nauczycielami.

JBL Jr 460 NC High Fidelity News

Dodatkowo odłączany kabel umożliwia słuchanie muzyki w dowolnym miejscu i czasie, nawet po rozładowaniu się akumulatora. Natomiast połączenie wielopunktowe to wygoda bezprzewodowego połączenia dwóch urządzeń za pomocą Bluetooth i możliwość szybkiego przełączania się z jednego urządzenia na drugie. Dodatkowo funkcja szybkiego parowania Google sprawia, że słuchawki JBL Jr 460 NC automatycznie łączą się z urządzeniem z systemem Android. Można również sparować wiele urządzeń, dotykając ich ekranów.

Dostępność i cena

Model JBL Jr 460 NC dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych, a w sprzedaży pojawi się już pod koniec września bieżącego roku w cenie 449 złotych.

www.JBL.com.pl

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
JBL

Więcej o...
słuchawki

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer