19 Lipiec 2015

JBL FLIP 3

GŁOŚNIK BLUETOOTH

Źródło: SUPORT

Do dużej rodziny bezprzewodowych głośników Bluetooth od JBL-a dołączyła właśnie nowa wersja głośnika JBL Flip. Filp 3 to trzecia odsłona wielokrotnie nagradzanego urządzenia, która ma skraść serca nabywców wysoką jakością wykonania, „ultrakompaktowością” oraz „zaskakująco mocnym dźwiękiem”.

JBL Flip 3 wykorzystuje wbudowany głośnik z funkcją tłumienia zakłóceń i echa, dzięki czemu sprawdza się idealnie nie tylko podczas słuchania muzyki, ale także w trakcie połączeń konferencyjnych. Technologia JBL Connect (bezprzewodowe łączenie kilku głośników wyposażonych w tę technologię) pozwala zwiększyć wrażenia z odsłuchu, zaś bezprzewodowe przesyłanie strumienia audio przez Bluetooth daje możliwość połączenia z głośnikiem nawet trzech smartfonów czy tabletów. Nowy głośnik Bluetooth od JBL-a może pochwalić się także odpornością na zachlapania (można go nawet umyć pod bieżącą wodą), zaś dzięki zastosowaniu wzmocnionej konstrukcji gumowej w głośniku znacznie wydłużono jego życie. Flip 3 jest ponadto zasilany mocnym akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 3000 mAh, który umożliwia do 10 godzin nieustannego korzystania z urządzenia.

Specyfikacja techniczna:

Wersja Bluetooth: 4.1
Wsparcie dla: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.6, HSP V1.2
Przetwornik: 2 x 40 mm
Moc wyjściowa: 2 x 8 W
Pasmo przenoszenia: 85 Hz – 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: ≥80dB
Akumulator: litowo-jonowy (3,7 V, 3000 mAh)
Czas ładowania baterii: 3,5 h przy 5 V, 1 A
Czas odtwarzania muzyki: do 10 godzin (różni się w zależności od ustawień głośności i treści audio)
Wymiary (W x S x G): 64 x 169 x 64 mm
Waga: 450g

JBL Flip 3 jest już dostępny w sprzedaży. Można go nabyć w ośmiu różnych wersjach kolorystycznych: czarnej, szarej, niebieskiej, turkusowej, różowej, czerwonej, pomarańczowej oraz żółtej. Jego cena wynosi 539 zł.Więcej o...
JBL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer