28 Wrzesień 2021

innuOS 2.0 & Innuos Sense App

Hiszpański specjalista wdraża dwa nowe produkty – system operacyjny oraz aplikację sterującą

Źródło: Innuos

→ OPROGRAMOWANIE

Jak poinformowała hiszpańska firma Innuos, dostępne są już są już system operacyjny innuOS 2.0 oraz a aplikacja Innuos Sense. Innuos Sense jest teraz kompletny i dostępny dla wszystkich serwerów i streamerów Innuos MKII i Mk3, a także wszystkich innych urządzeń z systemem operacyjnym innuOS.


Web


Jak czytamy w materiałach promocyjnych, InnuOS 2.0 „reprezentuje głęboką zmianę zarówno w interfejsie użytkownika, jak i w działaniu serwerów muzycznych” i pozwala pełne odtwarzanie i zarządzanie biblioteką muzyczną za pomocą smartfona, tabletu lub komputera. Kontrolowany przez Innuos Sense App lub za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Dzięki niemu nawigacja po kolekcji muzyki jest teraz bardziej intuicyjna

InnuOS 2.0 i Innuos Sense App zostały opracowane przez wewnętrzny zespół programistów firmy Innuos i korzystają z unikalna technologii IU (interfejsu użytkownika) Innuos. InnuOS 2.0 optymalizuje aplikację do pracy z serwerami muzycznymi i streamerami marki Inuos.

Najważniejsze cechy

  • Szybka, intuicyjna i łatwa w użyciu — oferuje jedno miejsce do przeglądania, odtwarzania i zarządzania całą biblioteką muzyczną.

  • Bezproblemowa łączność z bibliotekami lokalnymi, serwisami streamingowymi i radiem internetowym — oferuje zintegrowany sposób przeglądania całej muzyki, łącząc swoją bibliotekę muzyczną, radio internetowe i usługi przesyłania strumieniowego.

  • Możliwość pełnego eksplorowania Twojej biblioteki muzycznej, dzięki czemu możemy odkrywać powiązanych wykonawców, podobne albumy oraz mamy możliwość przeglądania albumów tego samego wykonawcy podczas wyszukiwania określonego utworu/albumu.

  • Twórz lub edytuj swoje listy odtwarzania – wraz z aktualizacją innuOS 2.0 wprowadzono zupełnie nowy silnik list odtwarzania, dzięki czemu platforma jest prostsza i łatwiej jest tworzyć listy odtwarzania podczas słuchania muzyki.

  • Głównym celem Innuosa podczas opracowywania 2.0 było zapewnienie łatwości użytkowania, w której można natychmiast dodać dowolną muzykę z lokalnej biblioteki, radia internetowego i usługi przesyłania strumieniowego do listy odtwarzania, a także ułatwić przenoszenie utworu z jednej listy odtwarzania do drugiej.

  • Innuos opracował inteligentną wyszukiwarkę, która działa we wszystkich kwestiach związanych z muzyką treści, od tytułów utworów po stacje radiowe, listy odtwarzania po gatunki – możemy nawet użyć wielu terminów, takich jak dodawanie, rok wydania, aby zawęzić wyszukiwanie.

  • Poprawiona jakość dźwięku – w porównaniu z innuOS 1x, głównie ze względu na lepszą integrację z odtwarzaczami.

INNUOS.com

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
Innuos

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer