02 Listopad 2019

„HIGH FIDELITY” | No. 185

„HIGH FIDELITY” | No. 185 - nowy numer już w sieci

Źródło: "HIGH FIDELITY"

W sieci znalazło się 185. wydanie magazynu „High Fidelity”. Otwiera je długi artykuł poświęcony wydawnictwu ECM, którym nasze pismo świętuje 50-lecie jej istnienia. Czytelnicy znajdą w nim historię firmy, opis wykorzystywanych przez nią technik nagraniowych, ale przede wszystkim porównanie trzech, wybranych tytułów, wydanych w Japonii na różnych typach płyt CD oraz SACD; porównanie odbyło się z oryginalnymi płytami LP w roli punktu odniesienia.

Na okładce 185. wydania HF znalazły się monobloki japońskiej firmy Air Tight ATM-3211. To topowe wzmacniacze tego producenta, których będziemy mogli posłuchać już za parę dni, na wystawie Audio Video Show 2019 w Warszawie. To z tym systemem odbędą się warsztaty poświęcone dwóm nowym płytom wytwórni AC Records – |1| Dudkiewicz/Niedziela/Orzechowski/Stankiewicz/Tokaj/Wyleżoł: PIANO SKETCHES ♦ |2| MAP & Krzesimir Dębski: GROOVOBEREK. Warsztaty poprowadzi Wojciech Pacuła, redaktor naczelny HF. A recenzję płyt mogą państwo przeczytać już TERAZ.

W numerze tym znajdą państwo również recenzję systemu zasilającego firmy AUDIOQUEST, z kondycjonerami z serii Niagara i kablami zasilającymi, przygotowaną przez magazyn hifistatement.net. „High Fidelity” współpracuje z tym, prowadzonym przez Dirka Sommera, magazynem od lat. W tym roku wręczona zostanie wspólna nagroda tych magazynów – STATEMENT IN HIGH FIDELITY, właśnie systemowi Audioquest oraz QPoint – produktowi firmy Nordost, służącemu do minimalizacji zakłóceń RF w urządzeniach audio. Wręczenie nagród odbędzie się w Warszawie, w czasie wystawy Audio Video Show 2019.

Zapraszamy do lektury całego numeru – kolejne artykuły już 16 listopada!Więcej o...
HIGH FIDELITY"

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer