01 Czerwiec 2019

„HIGH FIDELITY” No. 182

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Już dziś do sieci trafił najnowszy numer „High Fidelity”. Co zatem pojawiło się na łamach 182. odsłony naszego magazynu?

Okładkę czerwcowego numeru „HF” zdobi wzmacniacz Spirit marki Ayon Audio. Test lampowca rodem z Austrii zostanie opublikowany już w połowie miesiąca, 16 czerwca.

Wśród tych tekstów, które są dostępne już teraz bez wątpienia warto wymienić reportaż z wystawy High End 2019, która odbyła się w pierwszej połowie maja tego roku w Monachium. Ciekawie prezentuje się także wywiad z Marcinem Hamerlą i Pawłem Gorgoniem z firmy HEM, a także wstępniak autorstwa Wojtka Kotarby poświęcony klasie D. Jak czytamy w podsumowaniu artykułu:

Moje wrażenia z odsłuchu są dość pobieżne i raczej chciałem tylko zasygnalizować, że może warto zainteresować się klasą D, szczególnie jeżeli mamy kolumny głośnikowe wymagające dobrej kontroli i podania dużego prądu. To już, moim zdaniem, dojrzała technologia, która stanowi coraz bardziej realną alternatywę zarówno dla klasycznych wzmacniaczy tranzystorowych, jak i konstrukcji lampowych. Efektywnością energetyczną bije powyższe konstrukcje o kilka długości, więc oszczędza zawartość portfela, a jednocześnie wspiera czystość środowiska w którym żyjemy wszyscy, bez wyjątku.

Najświeższe wydanie „HF” uzupełnia również recenzja kolejnych remasterów płyt z serii Polish Jazz, a także testy takich urządzeń, jak gramofon Pro-Ject X2, odtwarzacz plików MOON MiND 2 czy high-endowy zestaw wzmacniający od Trilogy, w skład którego wchodzi przedwzmacniacz oznaczony symbolem 915 oraz monobloki 995.Więcej o...
„HIGH FIDELITY”

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer