02 Luty 2019

„HIGH FIDELITY” No. 178

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Bohaterem lutowego wydania „High Fidelity” jest zaanonsowany na okładce Lumin T2 – odtwarzacz plików audio. Urządzenie to zostało wyróżnione nagrodą RED Fingerprint za wysoką jakość oferowanego dźwięku. W teście T2 (czytaj TUTAJ) Wojciech Pacuła, jej autor i redaktor naczelny „HF”, konkluduje:

„T2 jest urządzeniem z górnej półki. Jest rozdzielczy, ma ładne barwy i piękną przestrzeń, Czystość brzmienia przekłada się na świetną scenę dźwiękową i znakomite skraje pasma, zupełnie niepodobne do klasycznego grania „z plików”. To duży krok naprzód w stosunku do wersji T1, z której korzystam od kilku lat – to nie jest lekka korekta”.

Wśród innych przetestowanych urządzeń, które w ostatnim czasie zagościły w systemach odniesienia „High Fidelity” warto wymienić wzmacniacz zintegrowany Accuphase E-480, gramofon Kuzma R czy zestaw słuchawki + wzmacniacz słuchawkowy od Sennheisera. Fani muzyki znajdą tutaj z kolei dla siebie recenzję krążka Pantha Rhei duetu Rudź & Pauszek. Jak zwykle chcemy również zwrócić uwagę na ciekawe testy od naszych niezawodnych Czytelników (TUTAJ).

16 lutego zawartość 178. wydania „HF” zostanie rozszerzona o cztery kolejne artykuły. Będą to dwa testy (kolumn Vivid Audio Kaya 45 oraz listwy zasilającej AC Aria od Verictum), poradnik Mikrodostrajanie oraz recenzja krążka In a Sentimental Mood wytwórni AC Records (więcej o inicjatywie Vinyl Club tego wydawnictwa i „High Fidelity” można przeczytać TUTAJ).Więcej o...
„HIGH FIDELITY”

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer