02 Styczeń 2019

„HIGH FIDELITY” No. 177

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Na okładce pierwszego w 2019 roku numeru „High Fidelity” znalazł się kabel marki KBL Sound z serii Red Corona. Test interkonektu oraz kabla głośnikowego Wojciech Pacuła, redaktor naczelny „HF” i autor artykułu, podsumował w następujący sposób:

„To kable, które łączą, a nie dzielą – że się odwołam do bieżącej polityki – i robią to na serio, bez udawania. Posłuchamy z nimi każdej płyty bez zgrzytania zębami i nerwowego obgryzania paznokci, a wstawione w dowolny system pokażą tylko jego dobre strony. Lubię taki dźwięk, dlatego nagroda RED Fingerprint wydaje mi się naturalnym zakończeniem tego testu”.

Z testem można zapoznać się TUTAJ.

Wśród innych materiałów przygotowanych przez redakcję „High Fidelity” do 177. numeru magazynu warto wymienić unikatowy wywiad z Luisem Fernandesem, CEO firmy finite elemente (TUTAJ), test nóżek antywibracyjnych tej firmy (TUTAJ) czy relację ze 119. spotkania Krakowskiego Towarzystwa Sonicznego (TUTAJ).

16 stycznia uzupełnimy styczniowe wydanie naszego miesięcznika o pięć kolejnych tekstów. Wśród nich znajdzie się miejsce na drugi artykuł z serii Oto płyta, poświęcony krążkowi Helicopters Porter Band czy test wzmacniacza zintegrowanego Musical Fidelity M2si.Więcej o...
„HIGH FIDELITY”

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer