01 Październik 2018

„HIGH FIDELITY” No. 174

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Czytelnicy „High Fidelity” mogą już zaznajamiać się z treścią nowej, październikowej odsłony naszego mgazynu. Na okładce 174. numeru postanowiliśmy zaprezentować wzmacniacz zintegrowany/odtwrzacz plików Hegel H590. Z testem tego, jak wierzymy: niezwykle ciekawego, urządzenia można zapoznać się TUTAJ.

Wśród innych przetestowanych urządzeń warto również przywołać wyróżnione nagrodą RED Fingerprint kolumny głośnikowe Pylon Audio Pearl 27 (TUTAJ) czy gramofon TechDAS Air Force III w wersji Premium (TUTAJ). Warto dodać, że to drugie urządzenie również może poszczycić się nagrodą RED Fingerprint.

Interesujący, jak mamy nadzieję, powinien także okazać się wyjątkowy reportaż z fabryki legendarnej firmy Nagra (TUTAJ). Wojciech Pacuła i ja, Bartosz, udaliśmy się do siedziby szwajcarskiej firmy w Lozannie, zaraz przy samym Jeziorze Genewskim, by poznać ludzi odpowiedzialnych za ostatnie sukcesy marki, a także by wziąć udział w legendarnym festiwalu Montreux Jazz Festival. Miłośnikom muzyki polecamy także wyczerpującą recenzję kolejnych remasterów, zarówno na CD, jak i winylu, płyt z serii Polish Jazz (TUTAJ).

16 października zawartość 174. odsłony „High Fidelity” zostanie poszerzona o kolejne artykuły. Wśród nich znajdziecie Państwo relację ze 116. spotkania Krakowskiego Towarzystwa Sonicznego, test odtwarzacza SACD Accuphase DP-750 czy wywiad ze współwłaścicielem firmy Brinkmann.Więcej o...
„HIGH FIDELITY”

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer