28 Wrzesień 2018

„HIGH FIDELITY” No. 174 – PODGLĄD

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Czytelnicy „High Fidelity” już niebawem będą mogli zaznajamiać się z treścią nowej, październikowej odsłony naszego mgazynu. Na okładce 174. numeru postanowiliśmy zaprezentować wzmacniacz zintegrowany/odtwrzacz plików Hegel H590.

Wśród innych urządzeń, które przetestowaliśmy w minionych tygodniach warto również przywołać kolumny głośnikowe Pylon Audio Pearl 27 czy gramofon TechDAS Air Force III w wersji Premium. Interesujący, jak mamy nadzieję, powinien także okazać się wyjątkowy reportaż z fabryki legendarnej firmy Nagra Wojciech Pacuła i ja, Bartosz, udaliśmy się do siedziby szwajcarskiej firmy w Lozannie, zaraz przy samym Jeziorze Genewskim, by poznać ludzi odpowiedzialnych za ostatnie sukcesy marki, a także by wziąć udział w legendarnym festiwalu Montreux Jazz Festival. Z kolei miłośnikom muzyki już teraz możemy polecić wyczerpującą recenzję kolejnych remasterów, zarówno na CD, jak i winylu, płyt z serii Polish Jazz.

16 października zawartość 174. odsłony „High Fidelity” zostanie poszerzona o kolejne artykuły. Wśród nich znajdziecie Państwo relację ze 116. spotkania Krakowskiego Towarzystwa Sonicznego, test odtwarzacza SACD Accuphase DP-750 czy wywiad ze współwłaścicielem firmy Brinkmann.Więcej o...
„HIGH FIDELITY”

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer