01 Wrzesień 2018

„HIGH FIDELITY” No. 173

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "HIGH FIDELITY"

W tym rokuobchodzimy okrągłą, bo 10. rocznicę tzw. „polskiego numeru” magazynu „High Fidelty”. Już od dekady rozwijamy inicjtywę unikatową dla rodzimego dziennikarstwa audio i całe wydanie poświęcamy produktom, które z dumą noszą na sobie napis „Made in Poland”.

By uczcić to wyjątkowe (przynjmniej dla nas, redakcji „HF”) wydarzenie, 10. „polski numer” potraktowaliśmy nieco inaczej. W jego skład wchodzą testy, ale każdemu z nich przypisaliśmy także rozmowę, która ma przybliżyć osoby stojące za danymi produktami. Dlatego też mogą Państwo przeczytać, dla przykładu, test gramofonu Shape of Sound T-2 orz rozmowę z jego konstruktorem: Piotrem Skibą (odpowiednio: TUTAJ oraz TUTAJ).

Wyjątkowo jawi się także Wstępniak dedykowany Polskiemu Klastrowi Audio (jako pierwsi pisaliśmy o tym przedsięwzięciu na „HF News” TUTAJ), a także test systemu, w skład którego wchodzą produkty PKA (TUTAJ).

16 września uzupełnimy tegoroczne powakacyjne wydanie „HF” o kolejne testy i rozmowy, a także o relację ze 116. spotkania Krakowskiego Towarzystwa Sonicznego.

Na sam koniec warto dodać, że w galerii tego newsa zebraliśmy – specjalnie dla Państwa – wszystkie 10 okładek „polskiego numeru”. Mamy nadzieję, że bronią się one po latach zarówno pomysłem, jak i wykonaniem, i że ich odświeżenie sobie w pamięci sprawi Państwu tyle samo radości, co nam.Więcej o...
„HIGH FIDELITY”

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer