01 Lipiec 2018

„HIGH FIDELITY” No. 171

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Na okładce 171. odsłony „HF” pojawił się wzmacniacz słuchawkowy Fezz Audio Omega Lupi; z jego testem można zapoznać się TUTAJ. Urządzenie to przypadło do gustu Wojciechowi Pacule, redaktorowi naczelnemu naszego magazynu, który w podsumowaniu testu stwierdza:

„Ω Lupi brzmi sensacyjnie. Gra niskim dźwiękiem nasyconymi barwami i rozmachem. Dopala bas i go modeluje, bez ultymatywnej kontroli na samym dole. Nie przeszkadza to jednak zbytnio – a już w ogóle, jeśli nie porównamy tego z czymś znacząco droższym, jakieś trzy-cztery razy. Rozdzielczość jest bardzo dobra, naprawdę fantastyczna i dopiero konstrukcje single-ended na dobrych lampach idą jeszcze dalej. Ale za te pieniądze? Po prostu burgundowa sensacja, która zasługuje na wyróżnienie: BURGUNDOWY Fingerprint :)”.

Oprócz tego swoją premierę ma kilka innych, równie interesujących (jak nam się wydaje) tekstów. Wśród nich warto przywołać wywiad z Mieczysławem Stochem, kolekcjonerem i właścicielem sklepu Art Reco (a także krewnym złotego medalisty olimpijskiego, Kamila Stocha), felieton z nowej serii Oto płyta (poświęcony krążkowi Stan Getz w Warszawie z 1960 roku; więcej TUTAJ) czy test gramofonu Gold Note Pianosa (TUTAJ).

Cztery dni później niż zwykle, a więc 20 lipca, uzupełnimy zawartość nowego numeru „High Fidelity” o pięć kolejnych artykułów: wywiad z Markiem Waldrepem oraz cztery testy.Więcej o...
„HIGH FIDELITY”

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer