01 Luty 2018

„HIGH FIDELITY” No. 166

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Czytelnicy „High Fidelity” mogą już zapoznawać się z najnowszy wydaniem naszego magazynu. Lutowa odsłona – już 166. w historii „HF” – przyniosła ze sobą, jak wierzymy, wiele ciekawych testów i artykułów. Wśród nich bez wątpienia należy wymienić test wzmacniacza zintegrowanego Accuphase E-650; urządzenie to zostało zaprezentowane na okładce, otrzymało także nagrodę RED Fingerprint.

Wśród innych przetestowanych urządzeń chcielibyśmy przywołać kolumny głośnikowe Spendor A2 oraz Xavian Epica Calliope, a także kondycjoner napięcia zasilającego AC PC-2 EVO+ od Gigawatta (o rozwoju firmy i jej planach na przyszłość pisaliśmy na łamach „HF News” TUTAJ). Mamy nadzieję, że interesującą lekturą okaże się również najnowszy Wstępniak, w którym przyjrzeliśmy się najlepszym płytom 2017 roku wg topowych magazynów muzycznych z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Krążków tych jest łącznie siedem, jednak – jak konkludujemy – sytuacja nie przedstawia się zbyt dobrze. Zawartość pierwszej części 166. wydania „High Fidelity” wieńczy relacja z VIII Plichtowskiego Spotkania Sonicznego, który dotyczyło wtyków AC: miedziaych, rodowanych i złotych.

17 lutego, a więc dzień później niż wskazywałaby na to praktyka wydawnicza „HF”, uzupełnimy nowy numer o kolejne teksty. Wśród nich znajdzie się relacja ze 113. spotkania Krakowskiego Towarzystwa Sonicznego, bohaterem którego był referencyjny odtwarzacz SACD/CD dCS Vivaldi One (więcej o nim TUTAJ). Również wtedy udostępnimy obszerną recenzję kolejnych remasterów krążków z serii Polish Jazz, a także porcję najciekawszych listów od Czytelników.Więcej o...
„HIGH FIDELITY”

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer