27 Styczeń 2018

„HIGH FIDELITY” No. 166 – PODGLĄD

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "HIGH FIDELITY"

Już niebawem do sieci trafi nowy numer „High Fidelity”. Na okładce 166. odsłony naszego magazynu pojawi się topowy w ofercie Accuphase’a wzmacniacz zintegrowany E-650. Urządzenie to na tyle spodobało się redaktorowi naczelnemu „HF”, Wojciechowi Pacule, że ten postanowił wyróżnić go jedną z nagród.

W redakcji „High Fidelity” pojawiły się oczywiście i inne produkty; mowa tu między innymi o kolumnach głośnikowych Spendor A2 czy kablach Verictum Arbiter. Interesująco zapowiada się także – a przynajmniej taką mamy nadzieję – artykuł opisujący najlepsze albumy 2017 roku wybrane przez pięć czołowych magazynów muzycznych z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

17 lutego uzupełnimy treść lutowej odsłony naszego magazynu o kolejne teksty. Nasi Czytelnicy będą mieli okazję zapoznać się między innymi z relacją ze 113. spotkania Krakowskiego Towarzystwa Sonicznego czy przeczytać test przenośnego odtwarzacza plików audio Acoustic Research M2.Więcej o...
„HIGH FIDELITY”

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer