02 Kwiecień 2015

„HIGH FIDELITY” No. 132

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: „HIGH FIDELITY”

W sieci pojawił się nowy numer naszego magazynu „High Fidelity”. Kwiecień przyniósł ze sobą (na okładce oraz we „Wstępniaku”) drugą część mini-cyklu „Pochwała formatu”, w której przyglądamy się bliżej ostatniemu (chronologicznie i, najprawdopodobniej, już na zawsze) fizycznemu nośnikowi, czyli Audio Blu-ray.

To naturalnie nie koniec atrakcji, które zostały przygotowane dla czytelników w 132. numerze czasopisma. Wśród artykułów, które się pojawiły, bez wątpienia można polecić testy 4-częściowego przetwornika cyfrowo-analogowego totaldac d-twelve czy kolumn Pylon Audio Sapphire 25, które zostały wyróżnione nagrodą REDFingerprint, wywiad z perkusistą Areny i Marillion, Mickiem Pointerem, czy relację z V Plichtowskiego Spotkania Sonicznego.

Nie lada grata będzie też czekała na tych, którzy zdecydują się na zapoznanie z treścią update’u zawartości miesięcznika, do którego dojedzie 16 kwietnia. Dwóch redaktorów „High Fidelity” miało bowiem okazję gościć w krakowskim domu znanego dziennikarza radiowego – Piotra Metza – i przeprowadzić z nim obszerny wywiad. Prócz tego na połowię miesiąca przewidziany został felieton z serii „Vintage Audio” oraz liczne testy sprzętu audio.

Z treścią najnowszego numeru „High Fidelity” można zapoznać się TUTAJ.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer