01 Sierpień 2020

„HIGH FIDELITY” № 196 • sierpień 2020 | magazyn audio

Najnowsze wydanie magazynu „High Fidelity” – już online

Źródło: „HIGH FIDELITY"

W państwa rękach jest już najnowszy, 196. numer magazynu „High Fidelity”!

Jak pisaliśmy w zapowiedziach, na jego okładce znalazł się niezwykły gramofon – model TAT2 japońskiej manufaktury CS Port z ramieniem tangencjalnym AFU1-2 tejże firmy. System kosztuje ponad 280 000 złotych i jest to jego premiera poza Japonią!

W nowym wydaniu „High Fidelity” znajdą państwo również wywiad z Erikiem Teh, redaktorem naczelnym bloga „Eric’s Hi-Fi Blog” z Singapuru, testy kabli firm TiGLON, Chord Company i Synergistic Research, słuchawek oBravo, gramofonu Music Hall, przetworników cyfrowo-analogowych firm Rockna i Ideon Audio, transportu plików audio Métronome, przełącznika LAN brytyjskiej marki English Electric, jak również 4. część recenzji systemu QRT firmy Nordost – tym razem przyjrzymy się sztucznej masie QKORE.

Warto też zwrócić uwagę na to, że dopełniliśmy serię drobnych zmian w typografii, układzie strony itp., które mają na celu poprawę komfortu czytania i po prostu uatrakcyjnienie wizualne naszego miesięcznika. Zmiany nie są duże, ale – jak wierzymy – dobre i sensowne. Dziękujemy państwu, że od 16 lat jesteście z nami!!!

Zapraszamy do lektury nowego wydania „High Fidelity”:

highfidelity.pl

Tekst: redakcja

Foto: Piksel Studio/„High Fidelity”Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer