31 Styczeń 2018

HiFiMAN SUNDARA

SŁUCHAWKI

Źródło: RAFKO DYSTRYBUCJA

Do sprzedaży na terenie Polski weszły właśnie nowe słuchawki nauszne od HiFiMAN-a: model Sundara. Jak podaje RAFKO Dystrybucja, polski dystrybutor marki, nauszniki te stanowią „kolejny etap ewolucji technologii magnetostatycznej w wykonaniu HiFiMAN-a”.

Sercem słuchawek, które wyszły z laboratorium dr Fang Biana jest zupełnie nowa membrana – o 80% lżejsza w porównaniu do tej, w którą został wyposażony model HE-400. Zmiana ta ma pociągnąć za sobą poprawę jakości brzmienia, a konkretnie „szersze realne pasmo przenoszenia, szybszy i dokładniejszy dźwięk”, jak deklarują Polacy. Kolejną nowością jest hybrydowy pałąk, który charakteryzuje się precyzyjną regulacją, niewielką wagą oraz niezwykłą wygodą użytkowania.

Co istotne, niezwykle lekka membrana pozwoliła na stworzenie słuchawek o skuteczności 94 dB, co pozwala na swobodne podłączenie ich do przenośnego odtwarzacza muzyki lub telefonu wyposażonego w mocne wyjście słuchawkowe. Sundara – jak zaznacza RAFKO Dystrybucja – „najlepiej sprawdzi się z lekkimi przenośnymi wzmacniaczami z przetwornikami c/a na pokładzie”. Dlatego też producent wyposażył swój najnowszy produkt we wtyk mini-jack 3,5 mm (w komplecie znajduje się jednak przejściówka na jack 6,3 mm).

Słuchawki HiFiMAN Sundara są już dostępne w sprzedaży. Ich cena detaliczna wynosi 2099 zł.Więcej o...
HIFIMAN

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer