01 Kwiecień 2015

„HIFICRITIC” VOL9/NO1

MAGAZYN HI-FI/HIGH-END

Źródło: "HIFICRITIC"

W sprzedaży pojawił się najnowszy numer prestiżowego magazynu „HIFICRITIC”. Okładkę pierwszego w tym roku wydania zdobią przenośny odtwarzacz plików Pono oraz jego większy „kolega po fachu” – NZ1 firmy Melco.

W środku kwartalnika, prócz obszernych testów „okładkowych” urządzeń znaleźć można opinie dotyczące m.in. kolumn PMC Twenty 26, topowej wkładki Kandid prosto od firmy Linn czy systemu stereo Musical Fidelity Merlin. Redaktorzy brytyjskiego periodyku wzięli także pod lupę dwie rozwijające się rozwiązania technologiczne, Meridian MQA (Master Quality Authenticated) oraz Devialet SAM (Speaker Active Matching), i zastanawiają się nad ich przyszłością. Warto również wspomnieć o innych ciekawych tekstach, które ujrzały światło dzienne w numerze przewidzianym na pierwszy kwartał tego roku, wśród których warto wymienić wywiad z Paulem Stephensonem z Naima czy felieton Davida Kinga o „drastycznym polepszeniu jakości dźwięku”, który został osiągnięty poprzez przeniesienie elektroniki z dala od kolumn.

„HIFICRITIC” nabyć można na oficjalnej stronie magazynu (TUTAJ). Chętni mogą skusić się także na roczną subskrypcję kwartalnika (TUTAJ).Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer