15 Styczeń 2021

„Hi-Fi News” Vol. 77 No. 2 | FEBRUARY 2021

Lutowe wydanie brytyjskiego magazynu

Źródło: „Hi-Fi News”

PRASA

Na okładce najnowszego wydania tego, ukazującego się od 1956 roku, magazynu znalazł się topowy system (wkładka + przedwzmacniacz) DS Audio Grand Master.


 

Hi-Fi News Vol. 77 No. 2 FEBRUARY 2021 High Fidelity News (1)


W najnowszym numerze „Hi-Fi News” z lutego 2021 roku znajdziemy komentarze na temat aktualnych tematów audio autorstwa Barry’ego Foxa, Marka Cravena, Jima Lesurfa, Steve’a Harrisa i piszącego z USA Barry’ego Willisa. W tym miesiącu w recenzjach produktów przyjrzą się oni FinkTeam KIM, dwudrożnemu głośnikowi z tweeterem AMT, zaprojektowanym tak, aby zapewnić doskonały dźwięk w typowych pomieszczeniach mieszkalnych. „Czy to kompaktowy król?” – czytamy w materiałach prasowych.

Oprócz tego testy streamera Auralic Aries G2.1, przedwzmacniacza gramofonowego Thorens 008 oraz wzmacniacza zintegrowanego Audia Flight FLS 9. Ciekawie zapowiada się również artykuł w którym zapoznamy się z 20 płytami CD proponowanymi do krytycznych odsłuchów systemu audio.

Zapraszamy do lektury!

www.hifinews.com

Tekst: redakcja

Foto: mat. prasoweWięcej o...
Hi-Fi news

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer