10 Październik 2017

Hegel H190

WZMACNIACZ ZINTEGROWANY/DAC/STREAMER/WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY

Źródło: Q21

Podczas zbliżających się targów Audio Video Show 2017 salon Q21 zorganizuje premierę wzmacniacza H190 norweskiej firmy Hegel.

Hegel H190 to najnowszy wzmacniacz zintegrowany sygnowany marką Hegel. Model ten dysponuje mocą 2 x 250 W przy 4 omach, wspieraną przez system SoundEngine2, który ma usuwać zakłócenia przetwarzania sygnału audio. Co więcej, najświeższe urządzenie Norwegów wyposażono także w przetwornik cyfrowo-analogowy, wzmacniacz słuchawkowy, a także streamer; ten ostatni oddaje użytkownikowi do dyspozycji DLNA oraz AirPlay. Pracownicy Q21 zwracają także uwagę na dwie wersje wykończenia modelu H190; prócz tradycyjnej dla swojej oferty czerni producent zaoferuje także coraz śmielej wykorzystywaną biel.

Oficjalna premiera urządzenia odbędzie się na Audio Video Show 2017 w dniach 17-19 listopada w hotelu Radisson Blu Sobieski, pokój 206. Do tego czasu zachęcamy do zapoznania się z pełną specyfikacją urządzenia na stronie pabianickiego salonu – TUTAJ.Więcej o...
HEGEL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer