18 Maj 2017

Harbeth M30.2

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Źródło: HARBETH

Bombę dla swoich wielbicieli przygotowała firma Harbeth. Na rozpoczynających się dziś targach High End 2017 zwiedzający będą mogli okazję zobaczyć zupełnie nowe kolumny głośnikowe M30.2. Premiera nowej generacji uznanego modelu M30.1 jest częścią obchodów 40-lecia firmy, o których pisaliśmy TUTAJ.

Monitory M30.2 zostały wyposażone m.in. w zaawansowane technologicznie terminale głośnikowe WBT, wysokiej jakości okablowanie wewnętrzne o ultrawysokiej czystości czy przeprojektowaną siatkę tweetera. Co więcej, w stolicy Bawarii znajdzie się wersja tego modelu w niezwykle ekskluzywnym wykończeniu z eukaliptusa.

Tak o kolumnach M30.2 wypowiada się Alan Shaw, Designer and Managing Director Harbetha: „Było to dla nas bardzo ważne, by wpleść uprgade kolumn M.30.1 do rocznicowych obchodów Harbetha. Najbardziej ekscytują nas te produkty, które nie tylko zapewniają słuchanie muzyki na odpowiednim poziomie, ale które oferują także poczucie posiadania czegoś niezwykłego; stąd nasza decyzja, by wykorzystać w obudowie eukaliptus. No i nie ma lepszego miejsca, by pochwalić się takim produktem, jak największe targi audio”.

Z premierowymi monitorami typu BBC autorstwa Harbetha będzie można się zapoznać w podczas targów High End 2017. Warto dodać, iż modelowi M30.2 towarzyszyć będzie także rocznicowa wersja monitorów M40.2.Więcej o...
HARBETH

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer