27 Styczeń 2015

Goldkabel PROFESSIONAL D/A CONVERTER

DAC

Źródło: AUDIO COMPONENTS

Do oferty niemieckiej firmy Goldkabel dołączył właśnie najnowszy przetwornik cyfrowo-analogowy z serii Professional.

Professional D/A Converter to audiofilskie urządzenie obsługujące formaty PCM (do 24 bitów/96 kHz). Ze względu na swoje niewielkie rozmiary (70 mm x 45 mm x 17 mm) oraz niską wagę idealnie sprawdzi się w różnych konfiguracjach „biurkowych” wymagających odpowiedniej jakości brzmienia od DAC-a. Najnowszy przetwornik od Goldkabel oferuje dwa wejścia cyfrowe (1 x Toslink oraz 1 x RCA), a także dwa wyjścia analogowe (2 x RCA).

Jak chwali się polski dystrybutor urządzeń od Goldkabel, firma Audio Components, Professional D/A Converter to nie tylko doskonały dźwięk, ale także znakomita jakość wykonania, na którą składają się m.in. pozłacane końcówki i powierzchnie kontaktowe czy solidna aluminiowa obudowa z właściwościami ekranującymi.

Model Professional D/A Converter pojawi się w Polsce w połowie lutego tego roku. Cena urządzenia będzie wynosić 397 zł.Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer