28 Wrzesień 2021

Fyne Audio F1.8 w Q21

Salon audio Q21 zapraszana prezentacje brytyjskich kolumn Fyne Audio F1.8

Źródło: Salon Q21

→ ODSŁUCH

Pabianicki salon audio Q21 zaprasza na kolejne spotkanie – tym razem w centrum uwagi znajdą się kolumny Fyne Audio F1.8.


fyne_audio_f18_07


 W zaproszeniu czytamy:

Precyzyjne, ręczne wykonanie, ekskluzywna stolarka i perfekcjonizm w każdym calu. Właśnie takie są F1.8 od Fyne Audio. Zapraszamy serdecznie na odsłuchy, bowiem pomimo najszczerszych chęci i kwiecistego języka, żaden opis nie odda tej precyzji, spójności i harmonii brzmienia. Obszerna scena w trzech wymiarach. Okleina z prawdziwego orzecha włoskiego i ręczne wykonanie w brytyjskim zakładzie produkcyjnym, sprawiają, że kolumny będą pasowały nawet do najbardziej wysublimowanego pomieszczenia.

W F1-8 zastosowano te same rozwiązania, które znajdziemy w kolumnach wolnostojących z tej serii. Ręcznie wykonana obudowa stoi na aluminiowym cokole zintegrowanym z dyfuzorem BassTrax LF. FyneFlute F1-8 korzysta z 200 mm przetwornika niskotonowego IsoFlare połączonego z 25-milimetrową magnezową kopułką wysokotonową.


fyne_audio_f18_06


I jeszcze ostatnie słowo od gospodarza spotkania:

Starając się ułatwiać zakupy naszym Klientom, posiadamy ofertę rozliczenia starych kolumn w ramach zakupu nowych. To świetna okazja, aby kupić F1.8 w bardzo dobrej cenie. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w celu otrzymania indywidualnej oferty.

Adres

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

Tekst: redakcja | Zdjęcia: mat. prasoweWięcej o...
FYNE AUDIO

Więcej o...
ODSŁUCH

Więcej o...
Q21

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer