19 Marzec 2017

Fostex TH7 ORAZ TE04

SŁUCHAWKI

Źródło: MIP

Fostex kontynuuje prezentacje nowości, oferując tym razem produkty przeznaczone do użytku przenośnego. Mowa tu o nausznym modelu TH7 oraz słuchawkach dousznych TE04.

Fostex TH7 jest zmodyfikowanym następcą modeli TH7-B oraz TH7-W. Jak deklaruje firma MIP, polski dystrybutor marki, „to zupełnie nowa jakość w zamkniętych słuchawkach. Pełne brzmienie, wygoda, wytrzymałość oraz co najważniejsze łatwość uzyskania dźwięku wysokiej klasy już nawet z telefonu lub laptopa”. Polski dystrybutor zwraca ponadto uwagę na wysokiej jakości skórzane nausznice oraz gumową obudowę, która występuje w czterech kolorach: czarnym, białym, czerwonym oraz turkusowym.

Słuchawki douszne TE04 charakteryzują się konstrukcją typu IEM. Zdaniem MIP, wyróżniają się one „doskonałą harmonią, bogactwem niskich tonów, czystą średnicą oraz krystalicznym wybrzmiewaniem wysokich rejestrów”. Polacy chwalą również odpinany kabel, który „jest bardzo dobrej jakości i w połączeniu z wykorzystanym przetwornikiem daje świetne rezultaty”.

Nowe słuchawki marki Fostex są już dostępne w sprzedaży. Model TH7 można kupić za kwotę 399 zł, za słuchawki TE04 trzeba z kolei zapłacić 349 zł.

Specyfikacja techniczna:

TH7

Typ: Zamknięte słuchawki dynamiczne
Przetwornik: 40 mm, dynamiczny
Impedancja: 70 omów
Pasmo przenoszenia: 10 – 35 000 Hz
Maksymalna moc wejściowa: 100 Mw
Długość kabla: 1,2 m
Waga: 265 g

TE04

Typ: Słuchawki dokanałowe
Przetwornik: 8 mm, dynamiczny
Impedancja: 16 omów
Pasmo przenoszenia: 10 – 25 000 Hz
Czułość: 94 dB @ 1 kHz, 1 mW
Maksymalna moc wejściowa: 5 mW
Długość kabla: 1,2 m
Waga: 16 gWięcej o...
FOSTEX

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer