05 Luty 2018

Focal CLEAR

SŁUCHAWKI

Źródło: Q21

Clear, nauszniki Focala znajdujące się obecnie w ofercie salonu Q21, to zupełnie nowy model w ofercie francuskiego producenta. Jak czytamy w informacji prasowej przesłanej przez pabianicką firmę: „Korzystając z najnowszych technologii oraz ogromnego doświadczenia, Focal zaprojektował słuchawki nie mające żadnych ograniczeń, posiadając za to olbrzymie zdolności do kreowania sceny dźwiękowej uzupełnionej o emocje i wszystkie najmniejsze detale”.

Nauszniki wykorzystują nową generację całkowicie otwartych kopułek aluminiowo-magnezowych M-shape. Dzięki konstrukcji otwartej oraz nowym poduszkom z mikrofibry,  komfort długich odsłuchów ma być – zdaniem Q21 – „na najwyższym poziomie”. Q21 zwraca również uwagę na elegancki design, który zawdzięczamy między innymi jednolitemu szaremu kolorowi (skóra na opasce + podkład z mikrofibry).

Słuchawki Focal Clear dostarczane są z pełnym zakresem okablowania oraz dołączonym futerałem zabezpieczający nauszniki. Z pełną specyfikacją techniczną słuchawek można zapoznać się TUTAJ.Więcej o...
FOCAL

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer