03 Wrzesień 2021

Focal Aria K2 – ‘906’ i ‘Center’

Nowe modele w serii Aria K2 firmy Focal

Źródło: FNCE

→ KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Focal, francuski producent kolumn i słuchawek, zaprezentował najnowsze modele serii Aria K2 – model podstawkowy oraz głośnik centralny. Przypomnijmy, że Aria K2 to specjalna edycja oryginalnej, serii Aria 900, zaprezentowanej po raz pierwszy przez firmę Focal w 2013 roku.


Aria906_K2_04


Aria K2 906 i Aria K2 Center dołączają do Arii K2 936.We wszystkich tych modelach zastosowano membrany K2. Wyprodukowane we Francji we własnych warsztatach Focal, membrany z włókna aramidowego gwarantują, jak czytamy w materiałach prasowych, czysty, precyzyjny i dynamiczny dźwięk.

Obudowy kolumn mają wykończenie w kolorze Ash Grey, charakterystyczne dla Focala – stosowane również w flagowych produktach firmy Utopia.

Aria_CC_K2_Ash_Grey_34

Aria K2 936 lub 906 mogą być instalowane samodzielnie lub mogą być połączone z Aria K2 Center w systemie kina domowego. Focal zaleca również połączenie tej serii z subwooferem Sub 1000 F, aby zapewnić instalacji kina domowego głębokie i potężne uderzenie basu.

www.FOCAL.com

Tekst i zdjęcia : mat. prasoweWięcej o...
FOCAL

Więcej o...
KOLUMNY

Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer