17 Listopad 2020

Focal Aria 936 K2 w salonie Q21

Limitowana wersja kolumn Focal Aria 936 K2 już dostępna w salonie Q21

Źródło: SALON Q21

W pabianickim SALONIE Q21 można już posłuchać najnowszych kolumn firmy FOCAL, modelu Aria 936 K2.


Focal Aria 936 K2 w salonie Q21


Aria K2 936 to trójdrożna kolumna podłogowa o kompaktowych rozmiarach, zaprojektowana i wyprodukowana we Francji. Dzięki trzem przetwornikom basowym oferuje, jak czytamy w materiałach prasowych, imponującą moc i dynamikę. Konstrukcje tę wyróżniają: wieloportowy system o firmowej nazwie PowerFlow, skierowany w stronę podłogi otwór bas-refleksu, aluminiowo-magnezowy tweeter TNF, sztywna konstrukcja z płyt MDF – a teraz również membrana K2, kolejny unikalny produkt marki Focal.

Przyciągająca uwagę swoim charakterystycznym żółtym kolorem, warstwowa membrana K2 z włókna aramidowego została po raz pierwszy zaprezentowana przez Focala w 1986 roku. Zaprojektowana we Francji, przez lata ewoluowała, wzbogacając produkty marki i zawsze łącząc trzy czynniki sukcesu kluczowe dla doskonałego przetwornika: sztywność, lekkość i tłumienie. Wykorzystuje ona ultralekki rdzeń piankowy umieszczony pomiędzy warstwą włókien aramidowych oraz warstwą włókien szklanych.

Wybór wykończenia Ash Grey – ekskluzywnego wykończenia Focal klasy Premium – w połączeniu z panelem przednim imitującym skórę, podkreśla styl i elegancję tego głośnika.

Kolumn można już posłuchać w salonie Q21.

Adres

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

Tekst i zdjęcia: mat. prasoweKrakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer