12 Listopad 2019

Erzetich THALIA | słuchawki przenośne

ERZETICH, słoweński specjalista, zaprezentował ręcznie wykonywane słuchawki przenośne THALIA.

Źródło: ERZETICH

Erzetich poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży audiofilskich słuchawek z muszlami wykonanymi z wysokiej jakości drewna i wytrzymałych metali. Zainspirowany boginią świąt, Thalia zasłużyła na swoją nazwę – jak mówi producent – „pełnym, festiwalowym brzmieniem i innowacyjnym designem”. Słuchawki są dostępne w kolorze Tilla (ciemne drewno) lub Salvage (jasny świerk z recyklingu).

Założyciel firmy, Blaž Erzetič, mówi:

„Po sukcesie naszych dwóch istniejących modeli słuchawek postanowiliśmy połączyć ich moc z wygodą przenoszenia. Rezultatem jest zestaw słuchawek dousznych o doskonałym brzmieniu, ręcznie wykonanym stylu i wyjątkowej jakości.”

Wygląd Talii definiowany jest przez ośmiokątny kształt muszli oraz unikalny wzór drewna. Ważące 270 gramów słuchawki są dostrojone tak, aby jak najlepiej współpracowały z urządzeniami przenośnymi, w tym DAP-ami, telefonami, przenośnymi „dakami” i tabletami. Słuchawki korzystają z 40-milimetrowych przetworników pokrytych tytanem i z okablowania z posrebrzanej beztlenowej miedzi ze złoconymi końcówkami.

Cena: 599 euro (w przedsprzedaży: 499 euro).Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer