13 Wrzesień 2020

ERZETICH Thalia Art & Limited Edition |słuchawki

Erzetich oferuje dwie nowe wersje słuchawek Thalia

Źródło: Erzetich

Erzetich, słoweński producent słuchawek i wzmacniaczy słuchawkowych, zaprezentował właśnie dwie nowe serie swoich popularnych słuchawek Thalia. Thalia to pierwsze na świecie ręcznie robione audiofilskie słuchawki przenośne, które są teraz dostępne jako część serii Art i Limited Edition.

Słuchawki Thalia zostały tak nazwane na cześć bogini świętowania. Zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o urządzeniach przenośnych, w tym smartfonach, tabletach, DAP-ach i przenośnych przetwornikach cyfrowo-analogowych. W przeciwieństwie do części innych, wysokiej klasy słuchawek zapewniają one bezpieczeństwo użytkownikom, ponieważ nie wszystkie dźwięki zewnętrzne są całkowicie blokowane. Otrzymujemy je w komplecie z charakterystycznymi ośmiokątnymi obudowami i kablem z posrebrzanej miedzi OFC z pozłacanymi wtykami.

Chociaż obudowy słuchawek Thalia wykonywane są z drewna lipowego, Erzetich oferuje teraz konsumentom możliwość wyboru wśród innych rodzajów drewna. Nowe słuchawki z limitowanej edycji z orzecha zostały zaprojektowane po eksperymentach zespołu Erzetich z różnymi rodzajami drewna. To pierwsza seria limitowanej edycji marki, oferująca tę samą bogatą, niezwykle szczegółową, doskonałą jakość dźwięku, co ich standardowe słuchawki.

Wyprodukowanych zostanie tylko 20 par tych limitowanych edycji. Miłośnicy muzyki mogą spodziewać się „głębokiego i kontrolowanego basu, aksamitnych średnich i szczegółowych dźwięków”, niezależnie od tego, czy zdecydują się na standardowe słuchawki Thalia z limitowanej serii Art.

www.erzetich-audio.com

Tekst: mat. prasowe

Foto: mat. prasowe


 

O Erzetich

Firma Erzetich została założona przez Blaža Erzetiča w 2012 roku. Sieć klientów Erzetich obejmuje koneserów muzyki tak wybitnych jak Bill Gould z Faith No More, Imogen Heap i Nile Rodgers.

Erzetich w „High Fidelity”

TEST: Erzetich Audio DEIMOS + PHOBOS | wzmacniacz słuchawkowy + słuchawki

TEST: Erzetich Audio Perfidus | wzmacniacz słuchawkowy

TEST: Erzetich Audio MANIA | słuchawki
Krakowskie Towarzystwo Soniczne to nieformalna grupa melomanów, audiofilów, przyjaciół, spotkająca się po to, aby nauczyć się czegoś nowego o produktach audio, płytach, muzyce itp.

CO W MAGAZYNIE

Czytaj najnowszy numer